Kompletowanie niezbędnych urządzeń wielu młodym przedsiębiorcom sprawia spore problemy. Głównie ze względu finansowych. Ceny nowych, wydajnych komputerów bywają naprawdę wysokie. To samo tyczy się smartfonów, tabletów oraz rozmaitych akcesoriów, które także przydają się podczas codziennej pracy. Czy więc istnieje sposób, aby jakoś ograniczyć wydatki?

Tak, jest nim leasing komputera. Koszty tego przedsięwzięcia okażą się znacznie niższe niż w przypadku zakupu nowych maszyn. Płacisz bowiem wyłącznie miesięczną, stałą ratę. W ten sposób jesteś w stanie lepiej zaplanować i rozłożyć wydatki. Nie musisz od razu wykładać całej kwoty.

Nie jest to jednak jedyna zaleta tego rozwiązania. Należy bowiem podkreślić, że umowa wynajmu trwa wyłącznie przez rok. Co dzieje się potem? Komputer możesz zwrócić lub wymienić na nowy, jeszcze lepszy! Dzięki temu zyskujesz ogromną wręcz swobodę pracy. Odpadają spore inwestycje w drogi sprzęt, a także konieczność jego ciągłego upgrade’owania. Każdego roku możesz liczyć na nowe urządzenie, przy pomocy którego w sposób sprawy i bardzo wygodny zrealizujesz wszystkie zaplanowane zadania. Bez względu na ich specyfikę.

Czy leasing dotyczy wyłącznie laptopów?

Wiele przedsiębiorców, korzystając z wynajmu, decyduje się na komputery marki Apple. Jak wiadomo, popularne MacBooki cenione są nie tylko za atrakcyjny design, ale też swoje możliwości oraz pracę z użyciem świetnego systemu operacyjnego. Co ważne, pozwala on stworzyć cały ekosystem, w którym znajdą się również inne urządzenia Apple. Między innymi iPhone’y oraz iPady.

Jak się okazuje, te produkty także można wziąć w leasing! Odbywa się to na tych samych zasadach, co w przypadku laptopów. Możesz więc liczyć na niezwykle atrakcyjne, korzystne warunki, jak również na krótką umowę, która pozwala na ciągłą wymianę sprzętów.

Z takiej opcji korzysta coraz więcej firm. Nie tylko tych jednoosobowych, ale też zatrudniających swoich pracowników. I trudno się temu dziwić. Jeśli zastanawiasz się, co wybrać – laptop w leasing czy na raty pamiętaj, że pierwsza opcja pozwala Ci na podpisanie krótkiej, rocznej umowy. Nie musisz więc martwić się długimi zobowiązaniami, które utrudniają planowanie wydatków. Jeśli sprzęt potrzebny Ci jest wyłącznie przez rok, nie ma potrzeby płacić za niego dłużej. A jeśli zechcesz pracować na nowym modelu, wystarczy go wymienić i podpisać koleją umowę. To bardzo proste i niezwykle korzystne rozwiązania. Zwłaszcza pod względem finansowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here