Wielu przedsiębiorców z rozrzewnieniem wspomina czasy, kiedy to dominował rynek pracy pracodawcy. Wysokie bezrobocie sprzyjało możliwości zatrudnienia specjalistów po niższych stawkach. Obecnie, pracownicy oczekują nie tylko wysokiego wynagrodzenia, ale również atrakcyjnych warunków pracy i pozapłacowych składników wynagrodzenia. Przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy pytają czy firma posiada klimatyzację, dobry ekspres do kawy i oferuje benefity pracownicze.

Klimatyzacja przemysłowa w Twojej firmie

Standardem stało się wyposażanie nowo powstałych budynków w system klimatyzacji. Ale warto wiedzieć, że taka instalacja może powstać również w obiektach użytkowanych od dawna, w tym także w budynkach zabytkowych (wymagana zgoda lokalnego konserwatora zabytków). Dzięki temu pracownicy różnych branż, w tym zarówno produkcyjnych, jak i administracji publicznej mogą wykonywać swoje zadania w komfortowych warunkach.

Godną polecenia firmą, która specjalizuje się w klimatyzacji przemysłowej, jest Clima-Line z Katowic. W ofercie firmy znajduje się:

  • projektowanie klimatyzacji,
  • montaż klimatyzacji,
  • serwis klimatyzacji.

Clima-Line posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu klimatyzacji dla obiektów różnego przeznaczenia (np. obiektów usługowych, handlowych, sportowych, rekreacyjnych, biurowych, hotelowych, magazynowych, medycznych). Zna zatem standardy oraz wymagania inwestorów i użytkowników systemów chłodniczych. Swoim klientom proponuje montaż:

  • klimatyzacji ściennych typu Split, nadających się do zamocowania do podłoża, ściany, dachu lub komina,
  • kasetowych (przeznaczonych do montażu w stropach podwieszanych),
  • kanałowych, które wymagają zabudowy i wyprowadzenia kanału nawiewnego.

Wszystkie wykonane usługi objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Pod adresem internetowym: https://clima-line.pl/oferta/klimatyzacja-przemyslowa/ znaleźć można szczegółowe informacje w zakresie usług firmy, a także przykładowe realizacje oraz referencje.

Ekspres do kawy dla pracowników

Równie ważnym elementem wyposażenia pomieszczeń pracowniczych jest ekspres do kawy. Zarówno pracownicy biurowi, jak i fizyczni, potrafią wypić dziennie co najmniej kilka kaw. Dlatego warto rozważyć zakup sprzętu, który jest przeznaczony do zwiększonego użytkowania oraz oferującego różne rodzaje napojów kawowych.

Pracodawca może zakupić ekspres do kawy lub skorzystać z usługi leasingu takiego sprzętu. Obie opcje umożliwiają zaliczenie wydatków do kosztów uzyskania przychodów. Jeśli postawimy na wypożyczenie sprzętu, to zazwyczaj nie musimy się jednak przejmować jego serwisowaniem i ewentualną naprawą. Coraz popularniejsze stają się także umowy na zakup kawy, które obejmują udostępnienie firmie ekspresu.

Inne benefity służbowe doceniane przez pracowników

Pracownicy, którzy są specjalistami w swoim fachu, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia i komfortowych warunków pracy oczekują także innych benefitów pozapłacowych. Wśród nich wymienić można: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, samochód służbowy, wejściówki do obiektów sportowych i kulturalnych, kupony na obiad.

Młodych pracowników można przyciągnąć także atrakcyjną ofertą dofinansowania dodatkowych szkoleń i zdobycia nowych kwalifikacji, a także odbycia służbowych praktyk w zagranicznych oddziałach firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here